وبلاگ و اخبار

Bring to the table win-win survival strategies to ensure proactive domination. At the end of the day, going forward, a new normal that has evolved from generation.
مارس 19, 2021
DJI_0899-2.jpg

با استقرار نظام مديريت ضايعات، شرکت دریابان گوهران خود را متعهد به انجام وظايف ذيل مي داند:

  • صيانت از اكوسيستم خاك به عنوان يك منبع گرانقدر و در راستاي نيل به آرمانهاي حفاظت ازمحيط زيست.
  •  شناسائي كليه ضايعات موجود در سازمان از نظر كيفي و كمي و همچنين نحوه دفع اصولي آن ها.

مارس 19, 2021
openning.00_17_01_00.Still013-2-1280x720.jpg

کشور ايران بر روي يكي از كمربندهاي اصلي كوه زايي جهان واقع شده است. وقوع فعاليت هاي كوه زايي و تكتونيكي باعث شده تا مواد معدني ارزشمندي با ذخيره احتمالي ۵۴ ميليارد تن در ايران شكل گيرد. ولي با وجود چنين ذخيره بالايي که ايران را جزء مهم ترين كشورهاي معدني دنيا كرده است. در حال حاضر نزديك ۴۰۰۰ معدن فعال و غيرفعال در كشور وجود دارد كه طي سال گذشته (۱۳۹۴) از اين تعداد معادن، بيش از ۱۵۲ ميليون تن ماده معدني استخراج شده است.


مارس 19, 2021
openning.00_15_38_12.Still006-1280x720.jpg

مس یکی از فلزات غیرآهنی بسیار ارزشمند است که دارای کاربردهای بسیار زیادی در صنایع گوناگون است. بسیاری از لوازمی که مورد استفاده قرار می‌دهیم و یا در صنایع مختلف به کار گرفته می‌شوند از جنس مس است. این فلز همچنین یکی از فراوان‌ترین کانی‌های موجود روی کره زمین است و ذخایر و معادن متعدد آن که از آن با نام کمربند جهانی مس یاد می‌شود بخش بزرگی از کره زمین را پوشانده است. مس در شکل‌های مختلفی در طبیعت یافت می‌شود و کشورها و شرکت‌های بزرگ تولیدکننده آن با روش‌های گوناگونی اقدام به بهره‌برداری از آن می‌کنند.